h2.Sprzedaż hurtowa – informacje podstawowe
Oprócz sprzedaży detalicznej oferujemy Państwu także możliwość zamówienia obuwia w ilościach hurtowych.
Oferta hurtowa skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących sprzedaż obuwia w sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju.
h2.Całość kolekcji dostępna jest po zalogowaniu się na naszej stronie.
W celu otrzymania loginu oraz hasła prosimy o przesłanie kompletu dokumentów firmy:

  • NIP
  • REGON
  • wpis do ewidencji

Powyższe dokumenty prosimy wysłać na adres e-mail …......................., ewentualnie faksem na numer …...........................
W przypadku chęci złożenia zamówienia konieczne jest podpisanie umowy handlowej, którą wyślemy mailem na podany przez Państwa adres e-mail.
h2.Oferta hurtowa dotyczy sprzedaży obuwia w kartonach w których znajduje
się 12 par butów, odpowiednio:

Oznaczenie np 3/36 określa, że rozmiar 3 numeracji angielskiej, odpowiada rozmiarowi 36 numeracji europejskiej

Pojedynczy karton to konkretny model oraz kolor obuwia.
(nie ma możliwości zamówienia różnych kolorów/modeli obuwia w zakresie pojedynczego kartonu)

W niektórych modelach obuwia ilość par butów w kartonie oraz numeracja różni się od powyższego wzoru. Są to nieliczne przypadki a odpowiednia informacja zawsze znajduję się przy danym modelu obuwia.

Minimalna wartość zamówienia to jeden karton obuwia.

Dostawa

Przesyłki nadawane są firmą kurierską DHL Express.
Usługa doręczenia do końca następnego dnia roboczego od nadania paczki

Termin realizacji zamówienia:

* Obuwie dostępne w naszym magazynie w Polsce wysyłamy na drugi dzień po otrzymaniu wpłaty. * Okres oczekiwania na zamówienia z magazynu angielskiego: o poniżej 30 kartonów – termin potwierdzamy indywidualnie po złożeniu zamówienia (przeważnie do 14 dni) o powyżej 30 kartonów – od 7 do 14 dni licząc od daty otrzymania 30% zaliczki na zamawiany towar

Dostępność obuwia oraz termin realizacji zamówienia potwierdzamy po złożeniu wstępnego zamówienia. Po zatwierdzeniu przez Państwa warunków transakcji wysyłamy mailem fakturę proformę na podstawie której należy dokonać wpłaty. Towar wysyłamy po otrzymaniu wpłaty w wyznaczonym uprzednio terminie.

Koszt dostawy:

Paczka do 30kg – 12zł

Dokładne informacje na temat przesyłek kurierskich firmy DHL Express znajdują się w regulaminie usług na stronie internetowej przewoźnika: www.dhl.com.pl.

Kontakt

W przypadku pytań dotyczących zakupów hurtowych prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym:

.............................................
.............................................
.............................................
.............................................

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla Klientów hurtowych!

file_put_contents(): Only 0 of 377 bytes written, possibly out of free disk space, /home/platne/dash44/public_html/isklep/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 /home/platne/dash44/public_html/isklep/framework/core/ErrorHandler.php : 45 [doHandleError] /home/platne/dash44/public_html/isklep/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 [file_put_contents] /home/platne/dash44/public_html/isklep/framework/core/Application.php : 222 [flush] /home/platne/dash44/public_html/isklep/framework/core/Application.php : 81 [finalize] /home/platne/dash44/public_html/isklep/framework/run.php : 47 [run] /home/platne/dash44/public_html/isklep/application/public/index.php : 11 [require_once]